19 Kasım 2013

Pttkitap.com Kitapları Göndermedi Para İadesi Yapmadı!

Pttkitap.com'dan 22 ekim'de 4 kitap sipariş ettim. Kitapların 2 tanesi geldi, diğer 2'si gelmeyince müşteri ilişkilerini aradım, tedarik edilemediğini söylediler. Ben de IBAN numaramı vererek iadesini istedim.

Bunlar ekim sonu- kasım başı oluyor. İade hala yapılmadı. müşteri ilişkilerine ulaşılmıyor, telefon sürekli meşgul. Elinde olmayan kitabı satıp sonra para iadesini de yapmamanın adı ticarette haksız kazançtır!

Merve 82 Okunma

Cevaplar

  • Pttkitap Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Kitap Okurumuz, Kitap tedarik ve müşteri hizmetleri konusunda yaşanan düzensizlik neticesinde Ptt Kitap, operasyonu yürüten firma ile sözleşmesini iptal etmiş ve 14 Ocak 2014 tarihi itibariyle Kitap Tanıtım Hizmetleri A.Ş. bu görevi üstlenmiştir. 3.000 m² alanda, 50.000 çeşit güncel ve 1.000.000 üzerinde kitap stoku ile hızlı ve zamanında hizmet vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak hedefimiz. İletilmiş olan konu incelenerek ve müşterimizle görüşülmüştür. Müşterimize konunun çözüme ulaştığı bilgisini vermiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili [email protected] adresimizden, www.pttkitap.com internet sitemizde yer alan İletişim - Bize Ulaşın linkinden ve (212) 549 3343 Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Ptt Kitap

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön