Pttcell'mi Tövbeler Olsun...

Fatma A. |

Pttcell'i ücretinden dolayı kullanan insanlar, şebeke olayını sineye çekiyorlar ama nisan faturası normal olduğu halde Mayıs'ta 67 TL (ekstra 120 SMS) ücreti yansıtmışlar. Müşteri hizmetlerini aradım ben bu kadar SMS göndermedim diyorum bana gönder misiniz diyorlar. Halbuki Pttcell'de şöyle bir olay var ki tam bir facia. Çoklu SMS'le birden fazla gönderiyor şebeke. Ve şebekede ki bu ayarı yapmak Pttcell'e düşüyor biz farkında olmadan SMS 2'er 3'er 4'er 5'er gidebiliyor sonra faturaya yansıyor dikkat edin bence uzak durun bu operatörden.... Benden söylemesi.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  11:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 15.06.2015 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • Fatma A.
  15 Haziran
  15:20

  Hattımı kapatıyorum lanet olsun sizin gibi kuruma ben 67 lira ile batmam ama inşallah 1 kişi bu yazdıklarımı okurda sizden 1 kişi koparabilmişimdir

 • 12 Haziran
  15:46

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell