24 Kasım 2014

Pttcell Yanlış Bilgi Veriyor

İlk olarak, vaat edilen 64 KB hızı kullanamıyorum. Arayıp sorunu söylediğimde, evet haklısınız o bölgedeki baz istasyonu yetersiz önümüzdeki yıllarda yenisi yapılacak dendi. Sonuç olarak 4 KB İnternet sağlanıyor ve bırakın web sayfasını whatsapp dan mesaj atması bile 5 dk sürüyor. Daha doğrusu bu hızla bana satılan 3gb İnternet'i bitirme imkanım bile olamaz.


Yani parasını ödediğim hizmeti alamıyorum. İkinci olarak, Pttcell' in slogan olarak kullandığı "Sınırsız İnternet" asılsızdır. 1 kb sınırsızı İnternet'i açlık sınırındaki insanlar bile verebilir, buna Sınırsız İnternet denemez, bu sadece insanları "yavaş da olsa İnternet'i sınırsız olarak kullanacaklarmış izlenimini yaratarak" yanıltmaktır.

Halil 1.509 Okunma

Cevaplar

  • Halil27 Kasım 2014

    Pttcell tarafından aranıldım. Fakat konunun çözümü olmadığı için başka birşey teklif edildi. Sonuç olarak önümüzdeki ay değiştirmekten vazgeçip 1 ay yeni tarifeyi deneye karar verdim.

  • Pttcell Temsilcisi25 Kasım 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Saygılarımızla Pttcell

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön