Pttcell Yanlış Bilgi Veriyor.

Halil B. |

İlk olarak, vaat edilen 64 KB hızı kullanamıyorum. Arayıp sorunu söylediğimde, evet haklısınız o bölgedeki baz istasyonu yetersiz önümüzdeki yıllarda yenisi yapılacak dendi. Sonuç olarak 4 KB İnternet sağlanıyor ve bırakın web sayfasını whatsapp dan mesaj atması bile 5 dk sürüyor. Daha doğrusu bu hızla bana satılan 3gb İnternet'i bitirme imkanım bile olamaz.

Yani parasını ödediğim hizmeti alamıyorum. İkinci olarak, Pttcell' in slogan olarak kullandığı "Sınırsız İnternet" asılsızdır. 1 kb sınırsızı İnternet'i açlık sınırındaki insanlar bile verebilir, buna Sınırsız İnternet denemez, bu sadece insanları "yavaş da olsa İnternet'i sınırsız olarak kullanacaklarmış izlenimini yaratarak" yanıltmaktır.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil B.
  27 Kasım
  19:13

  Pttcell tarafından aranıldım. Fakat konunun çözümü olmadığı için başka birşey teklif edildi. Sonuç olarak önümüzdeki ay değiştirmekten vazgeçip 1 ay yeni tarifeyi deneye karar verdim.

 • 25 Kasım
  10:07

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell