Pttcell Ücretsiz Görüşmeler Faturalandırıldı!

Metin A. |

Pttcell aboneleri arasında konuşmak sınırsız ücretsiz gibi bir sloganla bizi kandırarak Pttcell abonesi yaptı. Ben ve ailem Pttcell abonesi olduk fakat Pttcell bize verdiği sözü yerine getirmedi ve yaptığımız Pttcell aboneleri arasındaki tüm ücretsiz görüşmeleri faturaya dahil etti. Aradığımızda ise Pttcell merkezindeki yetkisiz kişiler resmen bizi başından savdı ve derdimize çare olamadılar. Şikayetçiyim...

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Metin A.
    25 Aralık
    09:57

    Pttcell 20\'lik tarife abonesiyim. Tarife kapsamında yer alan grup içi (Pttcelliler ile) sınırsız/ücretsiz görüşme hakkım olmasına rağmen Aralık 2015 fatura döneminde Pttcell grup içi yaptığım görüşmeleri tarife içindeki normal dakikalardan düştü ve her yöne dakikaların bitmesi sonucu grup içi yaptığım görüşmeler faturaya ücret yansıtıldı.

    Bu sorunun bir an önce çözülerek tarife kapsamındaki grup içi sınırsız/ücretsiz görüşme faturaya yansıtılan ücretlerin iptal edilmesi ve dakikalarımın geri iade ve faturamın düzeltilmesi için müşteri hizmetlerine telefon, online işlemler üzerinden başvuruda bulundum ancak hala düzeltilme yapılmadı. Tarife şartlarının yerine getirilmesi istiyorum.