09 Haziran 2014

Pttcell Taşıma Sonrası Paket Değişmiş.

Mayıs ayında PTT şubesinin panolarındaki ilanlara istinaden hattımı 14 TL'lik 200 DK+250SMS+Sınırsız internet içeren pakete taşımak üzere sözleşmemde tarife detayları yazarak başvurdum,ancak taşıma gerçekleştiğinde gelen mesajda 1Gb internet olduğuna dair SMS aldım.

Pttcell müşteri hizmetleriyle ilk görüşmemde sözleşmemde yazılı olduğu için düzeltileceği söylendi,sonrasında başvuru tarihim kampanya bitimine rastladığı için paketimde değişiklik yapılmayacağı belirtildi.

Tüketici haklarına istinaden ilan ve afişlerde duyurulan paketi alma hakkım olduğunu biliyorum,sözleşmemde de paketi detaylı olarak belirttiğimden ya taşıma işlemi gerçekleştirilmemeliydi ya da talep ettiğim pakete taşıma yapılmalıydı.

Elif 684 Okunma

Cevaplar

  • Elif 13 Haziran 2014

    Paketin 1 GB'tan sonra hızı 64 Kb'a düşen sınırsız internet içermesi gerekirken henüz bir değişiklik yapılmamış, 250 MB'tan sonra hız 64kb'a düşmüş durumdadır.Ayrıca hızın düzeltilmesi için verilen teknik destek sonucu hız ancak 30kb'a kadar yükselmiş,ancak bu da oldukça yavaştır. Özetle, sözleşmede satın almayı talep ettiğim paket henüz aktive edilmemiştir.

  • Pttcell Temsilcisi12 Haziran 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimize 12.06.2014 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Pttcell

  • Pttcell Temsilcisi12 Haziran 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Saygılarımızla Pttcell

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön