Pttcell Şikayetimi Artık Çözüm!

Gonca A. |

Artık yeter! Aylardır size şikayetimi yazıyorum. Arıyorum müşteri hizmetleriyle konuşuyorum ama hala bana aynı cevapları veriyorsunuz! Ben sizi aylardır beklememe rağmen siz benim 1 gün geciken faturamdan dolayı hattımı aramaya kapatıyorsunuz. Açtırmaya kalktığımda da onlarca TL ödüyorum! Artık bu konu hakkında bana anlamlı bir şekilde açıklama yapmanızı istiyorum! (Hattımı da değiştirdim. Emeği geçenlere çok teşekkürler!)

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  14:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.10.2015 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Pttcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • 02 Ekim
  10:03

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell