Pttcell Numara Taşıma Sonrası Mağdur Etti!

Faruk G. |

Hattımı Pttcell'e sorunsuz bir şekilde taşıma yaptım. Pttcell Avea'nın alt yapısı olduğundan 23tl'lik tarifeden yararlandım. Ancak hattımı tekrar Avea'nın 23tl'lik tarifesine taşımak istediğimde ise benden ilk 12 ay 23 değil 28 tl 13.aydan itibaren ise 38 tl ödeyeceğimi söyledi. Sebebi ise Avea alt yapısında olduğundan dolayı numara taşıma olmadığını iletti ama ben numara taşıma yapmadan önce bunu her iki operatör görevlilerine defalarca sordum operatör farklılığı olduğu için sorun olmayacağını ilettiler. Yapmış olduğum ses kayıtlarında da görülebilirliğini hatırlatır gerekirse eğer kayıtlarımın tek tek dinlenip firmanın gereğinin yapmasını rica ederim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk G.
  03 Mayıs
  17:00

  sadece bir kez arandım onuda açamadım konu ile ilgili hiç bir destek yardım yapılmadı aveadan pttcele gecebılıyoruz ama tekrar aveaya ya gecemıyoruz hepsı kandırmaca dikkat edin

 • 24 Mart
  15:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.03.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Pttcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • 24 Mart
  13:17

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell