Gökhan A. Teşekkür Mesajı

Olayın hızlı çözümlenmesi konusunda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Pttcell Kabarık Bir Fatura Geldi!

Gökhan A. |

Yaklaşık 1.5 yıldır Pttcell abonesiyim. Bugüne kadar 24 TL + Devlet vergisi ile birlikte toplamda 25.50 TL olarak faturalarım gelmekteydi. Bugün Eylül dönemine ait fatura bedeli geldiğinde şok oldum. Toplam bedel olarak 67.50 TL gelmişti. Pttcell internet sitesinden şikayet metni oluşturdum fakat tarafıma herhangi bir dönüş yapılmadı. Biz bilmeden bazı sitelere abone yapıldığını duydum. Bu konu hakkında Pttcell'den bilgi talep ediyorum...

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan A.
  11 Ekim
  11:57

  Olayın hızlı çözümlenmesi konusunda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

 • 11 Ekim
  11:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.10.2015 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Pttcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • 05 Ekim
  16:33

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell