Murat D. Teşekkür Mesajı

Geç de olsa sorunum halloldu, teşekkürler.

Pttcell İzlenzi.com Haksız Kazanç Ortaklığı!

Murat D. |

İnternetten film izlemek isterken İzlenzi.com sitesinden filmleri reklamsız izlemek için telefon No.. girin iletisine uyup no'yu girdim, sonra gelen kodu girip kayıt olun uyarısına uyup kayıt oldum, site üye kaydı boyunca ücretle ilgili herhangi bir bilgilendirme yapmaksızın ve kredi kartımı kullanmadan Pttcell faturama 49 TL'lik ödeme yansıttı. Böyle bir uygulama kanuni mi acaba, verilen hizmet ile ilgili ücret bilgilendirmesi yapılmaksızın insanlara borç çıkarılması ne kadar kanuni, bunlara dur diyecek bir kanun yok mu? Yoksa Türkiye bir kanun devleti değil mi, milyar dolarlık GSM şirketleri abonelerini nasıl bu kadar kolay bu servislere mağdur ettirir, Pttcell şikayetime cevap vermedi.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat D.
  05 Kasım
  00:18

  Geç de olsa sorunum halloldu, teşekkürler.

 • 02 Ekim
  14:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 02.10.2015 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • 01 Ekim
  12:54

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell