Pttcell İstemiyorum Dediğim Halde Reklam Mesajları Gelmeye Devam Ediyor.

Mustafa S. |

Pttcell 3 aydır başvurmama ve reklam istemiyorum dememe rağmen hala cinsel ürün ve tekno f.s.t olarak bilinen firmalar telefonuma musallat oldular ve tel no Türkiye'deki bütün firmalara verildiğini tahmin ediyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda yasal yollara başvur, daha önce başvurdum, açıklama yapamayız diyorlar. İsmini bir devlet adı olan PTT ile anılması ve bana yapılan bu reklam ve memurun davranışı korku verici. Pttcell ve PTT genel müdürlüğünün dikatine, bu tür reklem mesajları devlet ismi taşıyan bir kurum. G

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  09 Nisan
  00:52

  görüşüldü faka kendilerinden gelemedigi diger operatörlerden geldigini söylüyorlar fakat bu iletiler pttcell gecince başladı globalsaglık adı ile görülüyor no degil isim

 • 05 Nisan
  16:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 05.04.2014 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • 05 Nisan
  14:23

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell