Pttcell Hattım Hala Aktif Olamadı.

Aykan İ. |

Hattı almamın üzerinden tam olarak 55 saat geçmesine rağmen hala aktif olmadı. Mağdur durumdayım. 24 saat içinde açılacak denmesine rağmen hala şebeke yok hatası alıyorum. Yetkililerden biri benimle iletişime geçerse sevinirim! 0536785**diğer hattım üzerinden iletişime geçilmesini talep ediyorum. A**ı**Karabük Safranbolu Merkez yeni abonelik ile alınmıştır hattım...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  10:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.11.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Pttcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • 08 Kasım
  12:28

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell