Pttcell Hattım Günün Yarısı Şebeke Dışı!

Nehar S. |

3 ay önce Avea'dan Pttcell'e taşıdığım 0538836**** nolu hattımı 2 aydır Alanya istikametinde sorunsuz kullanıyordum ama son bir aydır telefonum her 2 günde bir ortalama 4-5 saat süreli olarak kapsama dışı kalıyor Pttcell müşteri hizmetlerine defalarca şikayet bildirmeme rağmen her defasında durumun bir daha ki seferde tekrarlanmayacağı bildiriyor.

Bugün 5 saat süreyle kapsama dışı kalan hattım yüzümden bankacılık işlemlerimi yapamadım ve bu durum mağduriyet oluşturdu Pttcell yetkililerine sesleniyorum acaba bu ay hizmetini alamadığım Faturayı bana hangi amaçla çıkartacaklar?

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Şubat
  11:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.12.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Pttcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • Nehar S.
  30 Kasım
  12:47

  İnceleme haftayı geçti sürmesi ama benim hattım hala hergün 6-7 saat şebeke dışı kalıyor !!

 • 29 Kasım
  16:02

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell