Pttcell Haksız Ücret Kesintisi!

Cihan O. |

Sponsorlu reklam yoluyla icralık. mobi adresine tıklayan kullanıcılardan direkt olarak gelen otomatik şifre ile hiçbir şartname olmayıp tamamen çıkarcı, hile ile operatörümden her ay 56 TL ücret çekileceğine dair mesaj ile karşı karşıya kaldım. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Güncel faturama herhangi bir ücretin yansımadığını öğrenip, mobil ödeme sistemini onayımla kapattırdım. Temsilci yine de aboneliği iptal ettirmek için siteden gelen mesaja istinaden iptal et yazıp 7979'a göndermemi söyledi. İptal mesajını yaptıktan sonra online işlemlerden ücret kesintisini fark ettim. Tekrar müşteri hizmetlerini arayarak şikayet kaydı oluşturdum. Ücret iadesinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan O.
  05 Ekim
  12:49

  Sorunumun çözümü için gerekli incelemeyi yaptıktan sonra dolandırıcı, sahtekar icralık mobiye taviz vermediği, tarafıma ücret iadesi yapılacağı için çok teşekkürler...

 • 02 Ekim
  10:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.10.2015 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Pttcell Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • 30 Eylül
  11:02

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell