Pttcell Haksız Faturalandırma Yaptı!

Fatih K. |

44 ve 24 TL tarifeli Pttcell iki adet hat aldım fakat çekim kalitesinden memnun kalmadığım için yaklaşık bir hafta içerisinde 24-TL tarifeli hattım için iptal talebinde bulundum aynı anda 44-TL tarifeli hattımın da kontörlü hatta çevrilmesi için talepte bulundum (PTT şubesinden yazılı başvuru). 24-TL tarifeli hattım iptal edildi.

Yaklaşık 1 ay sonra 44-TL tarifeli hattımın kontörlüye çevrildiğini zannederken 50 -TL tutarında fatura geldi. Müşteri hizmetleri ile görüştüm fakat benim göndermiş olduğum kontörlüye geçiş evrakları ilk faturam kesilmediği için geçersiz sayılmış fakat bununla ilgili hiç bir bilgilendirme yapılmadı. 50-TL faturadan ayrı bir de gelecek ay fatura yansıtılacakmış bana.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  09:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 19.03.2014 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • 18 Mart
  09:43

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell