Pttcell Faturam Fazla Geliyor!

Atakan A. |

Yaklaşık 3 aydır Pttcell faturam sürekli olarak bir artı 15 20 lira fazla gelmekte idi. En sonunda bugün bir derinlemesine araştırma yaparak fatura kullanım özetimi istedim. Faturamda 18 liralık yurt dışı kullanımı var. Lakin özetleri incelediğimde bu ücreti göremedim sanırsam bir giydirme operasyonu ile karşı karşıyayız. Şikayet formumu aldılar lakin nasıl bir sonuç olacak merakla beklemekteyim. Tüketici mahkemesine kadar yolu var.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atakan A.
  16 Şubat
  14:33

  Telefonla sözde bilgi verdiniz. Bana mail atın deyinki şu şu tarihte şu numaraları arama yaptınız. Sisteme giriyorum gözükmüyor. Müşteri temsilciniz fatura özetini mail atıyor bulamıyorum. Bana düzgün bir açıklama hala gelmiş değil..

 • 16 Şubat
  10:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 15.02.2014 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • 14 Şubat
  14:13

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell