Pttcell Faturada 11 TL Fazlalık Gözüküyor!

Samet B. |

Pttcell'e geçtim, hattım bugün açıldı. Ben açılır açılmaz hız testi yaptım. Online işlemlerde baktığımda 11 tl fatura gözüküyor. Meğer ilk açılışta dakikanız internetiniz ve sms tanımlanmıştır mesajını beklemem gerekiyormuş.Bu konu hakkında bilgilendirilmedim. PTT hattımı taşırken bana bilgi verilmesi gerekmez miydi? Bu faturayı ödemek istemiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  15:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.05.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Mayıs
  13:33

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell