Pttcell Chatsel Video Aboneliği!

Bülent Ö. |

İznim ve onayım alınmadan 5 Temmuz günü Chatsel video sitesine abone yapıldım. Bu site benim telefon numaramı nereden biliyor? Tüketici sözleşmesi var mı? Diğer kullanıcıların yaptığı aynı şikayetlere verdiğiniz cevaplarda çok komik.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent Ö.
  10 Temmuz
  10:41

  İsin enteresanligina bakar misiniz üye oldugumuzu İddaa edenler sadece kendileri ispatta edemiyorlar. İzinsiz üye yapan onlar ama iptal etmek için izin istiyorlar. Bunun adı dolandırıcılık.

 • Bülent Ö.
  09 Temmuz
  13:42

  Evet musterilerinin paralarini bu şekilde çalmaya devam edecekleri hakkında bilgi verilmistir.

 • 09 Temmuz
  12:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 09.07.2015 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • Bülent Ö.
  09 Temmuz
  12:41

  Kendilerini o kadar çok inandirmislar ki pop up üzerinden istem disi otomatik acilan sayfalar vasitasiyla insanları üye yapıp paralarini caliyorlar. Yasalardaki aciklari kullaniyorlar. Bizleride buna inanmaya zorluyorlar.

 • 08 Temmuz
  12:56

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell