06 Şubat 2014

Pttcell Bedava Her Yöne 250 SMS Hakkımı Faturaya Yansıtmış!

Ekte de görebileceğiniz Pttcell faturamda 14 TL'lik tarifede olmama rağmen yani her yöne 200 dk her yöne 250 SMS ve sınırsız internet hakkım olmasına rağmen bu dönem faturama baktığımda attığım birkaç SMS'ten dolayı benim faturama fazladan 9.91 TL'lik ücretlendirme yapıldığını gördüm.

Konu ile alakalı müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştımsa da her zamanki gibi bu mümkün olmadı. Ekteki faturanın incelenerek tarafıma kesilen fazla fatura ücretinin iade edilmesini ve yanlışlığın düzeltilmesini talep ediyorum.

Ramazan 405 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 08 Şubat 2014

    ilgili firma tarafından tarafıma bilgilendirme yapılmıştır ancak mms atmamama rağmen attığım smsleri mms atmış gibi gösterilerek faturam kabartılmıştır.

  • Pttcell Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimize 07.02.2014 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Pttcell

  • Pttcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Saygılarımızla Pttcell

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön