Pttcell Anormal Faturalandırma!

Necati Ç. |

531xxxxx79 no'lu cep numarama 104.00 tl tutarında fatura yansıtılmış. Normalde ben 14 tl'lik paket kullanıyorum. Bir önceki faturamda 17 tl çıkmış. Müşteri hizmetlerini aradım bana özel servis kullanımı var dediler. İptalini istedim tamam diyerek onayımı aldılar. Bundan sonra böyle bir servislere ulaşılmayacağını faturalarımın sabit geleceğini söylediler.

Son faturada tekrar aradım. Bana yine aynı özel servis muhabbeti yaptılar. Dedim önce özel servisler kapattırmıştım dedim, bana konuşmadan önce işlem yapılmış işleminiz dediler. Benim çağrı kayıtlarımı incelesinler eğer böyle bir başvurum varsa neden düzgün bir işlem yapılmıyor. 5364588*** no'lu numaramdan tarafıma açıklama yapılmasını istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  14:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimize 22.10.2014 tarihinde detaylı bilgi verildiği belirlenmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Pttcell

 • 15 Ekim
  10:25

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 6 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Pttcell