Yine EPttAVM Sorumsuzluğu!

Mustafa Mustafa07 Haziran 2019 13:37

Geçenlerde Epttavm'den buzdolabı aldım. 2 günde salı günü geldi. İnternet'ten aldığım için gelince boyutları gözüme küçük geldi. Aldığım gibi kutusuna koydum. İade sürecini başlattım. Satıcıya da durumu anlattım. Onlarda sağ olsun gönderin dediler. Asıl sorunum bundan sonra başladı. Epttavm'yi aradım, dedim gelin alın iade edeceğim, yok sizin kendinizin getirmesi lazım dediler en yakın PTT Kargo şubesine, dedim bu kitap ya da ayakkabı mı da elime alıp getireyim.

Tamam biz bir soralım yardımcı olabilirsek diye. 3 gün böyle aramalarla yazışmalarla geçti. Ne beni arayan var ne başka bir şey. Mail yazışmalarından da bir şey çıkmadı. Kafaya koydum iade edeceğim. Bir taşıma arabası ayarladım. 40 a anlaştık. Cuma sabahı götürdük PTT Kargo şubesine, kargoya gittim orada dediler ki biz küçük kargo alıyoruz bu burada bekler, taşımada zarar görür siz kendiniz bunu zaten Epttavm dağıtım merkezi yakın oraya götürün.

Müşteri hizmetlerini aradım anlattım durumu onlarda öyle dediler. Durum böyle olunca arabacı 40 daha isterim dedi. İstemsizce verdim. Epttavm dağıtım merkezine gittim. Çalışanlar direk getirmenin sisteme nasıl kaydı olacağını bilmiyorlar. Epttavm müşteri hizmetlerini aradılar. Ettiler. Olmadı. En son bana beyefendi siz numaranızı bırakın. Biz sizi ararız deyip gönderdiler. Bıraktık oraya.

Bu arada evden 9 da çıktık, saat 12 buçuğa geliyor. Ben hala Epttavm depolarındayım. Cumartesi, pazar Epttavm'nin sayfasına giriyorum süreç takibi için bir şey yok. Dedim sisteme düşmüştür. Aradan 1 hafta sonra cuma günü aradım Epttavm'yi ne oldu bizim iade durumu dedim, ne iadesi bir şey yok sizin adınıza depodan gelen. Allah'tan depoda çalışanın numarasını almıştım. Aradım bizim dolap sistemde yok ne oldu dedim. Abi ilgileniyorum dedi, aradı etti abi, kusura bakma sizin dolap burada kalmış dedi. 1 haftada böyle gitti, hala sistemde takip ediyorum bir şey yok. 16. gün iade sistemde dediler. Bu sefer bakıyorum ücreti ne zaman yatacak. Öyle bir görüntüleme yok. Birkaç gün sonra banka hesabıma baktım. Satıcı ücreti olduğu gibi yatırmış. Yine bir Epttavm ilgisizliğiyle karsı karsıya kaldık. Başka bir firmadan alışveriş yapsam adamlar bu kadar mağdur etmez özür diler hediye çeki verirdi. Asıl üzüldüğüm nokta bu i devlet eliyle yapıyoruz demeler.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Mustafa 07 Haziran 2019 13:57

Bla Bla Bla.

PttAVM Logo PttAVM 07 Haziran 2019 13:46

Değerli Müşterimiz, Telefon görüşmemize istinaden; Konuyla ilgili tarafınıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo PttAVM 07 Haziran 2019 13:38

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler