PttAVM ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

PttAVM Yanlış Ürün Gönderimi

419görüntüleme
Bahadır
Bahadır 14 Kasım 2020 20:29

Pttavm.com sitesi üzerinden PTT-DRR9G9I31-1**120 sipariş kodu ile Tarım Kredi Kooperatif Market satıcısından almış olduğum Kırmızı Mercimek - Yaprak (1000 g) adlı ürün yerine Kırmızı Mercimek Eko (1000 g) adlı ürünü göndermişler. Nasıl böyle bir hata yaptıklarını bilmiyorum. Bu konuda ilgili firmaların mağduriyetimi gidermelerini bekliyorum.

PttAVM Logo
PttAVM16 Kasım 2020 09:03

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.pttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla PttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo
PttAVM16 Kasım 2020 11:31

Değerli Müşterimiz, Sistemde kayıtlı olan iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşamadık, Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Destek talepleriniz için https://www.pttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla pttavm.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler