PttAVM ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

PttAVM Eksik Ürün Gönderildi

416görüntüleme
Serhat
Serhat 23 Kasım 2020 10:46

Epttavm üzerinden 100 adet maske siparişi verdim fakat 50 adet maske gönderildi. Site üzerinden şikayet kaydı oluşturdum, mail ile durumu bildirdim, WhatsApp hattından durumu anlattım, çağrı merkezi ile görüştüm fakat hiçbir şekilde sorun ile ilgilenen kimse yok. Üstelik satıcı ptt nin kendi şirketi olmasına rağmen hiçbir şekilde ulaşılamıyor. Ürünü iade edeceğim ama muhtemelen onunla da ilgilenmeyecekler beni uğraştıracaklar. Epttavm den yapacağınız alışverişlerde bir sorun olursa hiçbir şekilde muhatap bulamayacağınızı bilip öyle alışveriş yapın.

PttAVM Logo
PttAVM23 Kasım 2020 11:00

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.pttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla PttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Serhat
Serhat23 Kasım 2020 11:21

Keşke önce sorunun ne olduğunu bir okusaydınız. Site üzerinden şikayet kaydı oluşturdum, mail ile durumu bildirdim, WhatsApp hattından durumu anlattım, çağrı merkezi ile görüştüm sonuç alamadım kimse ilgilenmedi diyorum hala sitenin destek bölümünden bize yazın diyorsunuz.

Serhat
Serhat23 Kasım 2020 11:23

Keşke zahmet edip yazdığım şikayeti okusaydınız önce. Site üzerinden şikayet kaydı oluşturdum, mail ile durumu bildirdim, WhatsApp hattından durumu anlattım, çağrı merkezi ile görüştüm kimse ilgilenmedi diyorum ama hala sitenin destek bölümünden bize ulaşın diyorsunuz. Doğrudan "ilgilenmiyoruz sorununuzla bir daha bizden alışveriş yapmayın" yazsaydınız daha mantıklı bir cevap olurdu.

PttAVM Logo
PttAVM23 Kasım 2020 11:33

Değerli Müşterimiz, Telefon Görüşmemize İstinaden; Konu hakkında tarafınıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Destek talepleriniz için https://www.pttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla PttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Serhat
Serhat26 Kasım 2020 12:21

Telefon görüşmemizin ardından bana olumlu veya olumsuz dönüş sağlanmadı. Gerçekten bu kadar zor mu eksik olan ürünü göndermek veya ürünleri iade edin demek. İlgili birime aktardınız mail attım ama Talebim hala sonuçlanmadı

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler