PttAVM ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gökmen'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Pttavm 20 Günde Tedarik Edemediler İptal Ettiler

627görüntüleme
Gökmen
Gökmen 26 Kasım 2020 14:19

Epttavm üzerinden bir adet ütü masası aldım. 20 gün bekledik satıcı 2 defa aradı hep oyaladı haftaya haftaya kargoya verilecek denildi. Ellerinde olmayan ürünü sattılar. Epttavm de buna göz yumuyor. Mağdur ediliyoruz. Ne özür ne başka bir şey ne telafi hiçbir şey yok. Tok satıcı olmuşlar.

Gelişme
Gelişme

2 hafta önce

Daha önce almış olduğum bir ütü masası 20 gün göndereceğim göndereceğim denilip gönderilmediği için şikayet kaydı oluşturmuştur. Kasım ayındaki olay için 2 ay sonra dönüp kaydınızı olumlu yorumlayın ve silin size kupon verelim denildi. Aldatmacaymis. Ne kupon verildi ne de dönüş yapıldı tekrar. Size de böyle denilirse şikayetinize olumlu puan verip silmeyin, çünkü kupon vermiyorlar

PttAVM Logo
PttAVM26 Kasım 2020 14:32

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.pttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla PttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo
PttAVM26 Kasım 2020 16:58

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Destek talepleriniz için https://www.pttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla pttavm.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Gökmen
Gökmen2 hafta önce

Şikayet çözüldü

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler