sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Epttavm'de Ürün Hazırlık Aşamasında Sorunsalı

Ali Ali16 Temmuz 17:18

Satın aldığım Michael Kors marka saat 10 gündür hazırlık aşamasında. 3-4 talep oluşturdum ürün gelmeyince iade istedim. Bir talebime cevap geldi. O da nedir. Ürün kargoya verilmiş iade istenemezmiş. İnsan bir talep içeriğine bakar. Ürün hazırlık aşamasında talebimi ürün kargoya verilmiş diye cevap veriliyor.

Bu kadar ilgisiz de olunmaz. Ürün hala hazırlık aşamasında bekliyor. Müşteri temsilcisine bağlanmak deseniz yarım saat en az. Müşteri temsilcisi talep oluşturdum diyor talebi e mail ile cevap gelecek diyor talebi göremiyorum. Muhtemelen ilk ve son kez aldığım ürün olacak buradan.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

PttAVM Logo PttAVM 20 Temmuz 17:04

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla epttavm.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

profile-icon Ali 17 Temmuz 10:08

Hala bir dönüş sağlayamadılar tarafıma. Bir de 10 gün geçmiş hala hazırlık aşamasındaki ürünüm için siparişim iptal edilmeyip tedarik aşamasında diye mail atıyorsunuz. Hayret doğrusu. Temsilcileriniz bakmıyor mu hiç kaç gündür hazırlık aşamasında ürün? Ve yasal sürenin 1-3 iş günü olduğunu mu bilmiyorlar acaba?10 gün geçmiş ürün için hala tedarik aşamasında olduğunu ve beklemem gerektiğini söylemelerinin başka açıklaması yok zira.

PttAVM Logo PttAVM 17 Temmuz 08:57

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.epttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ali 20 Temmuz 14:30  

    Hala herhangi bir ilerleme yok. Ürünüm hazırlık aşamasında. 10 günü geçti. Ayıp artık yahu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler