Epttavm Ürünü Kargoya Verilmiyor

Hüseyin Hüseyin01 Eylül 23:44

26.08.2020 tarihinde satın aldığım PTT-GJGT03416-260820 kodlu siparişim bugün 1 Ekim bitti hala kargoya verilmedi. Hala hazırlık aşamasında diye yazıyor. Neyin hazırlığı bu, ürün elinde varsa kargolarsın elinde yoksa satışa kapatırsın. ePttAVM'nin satıcılara hiç mi Bir uyarı sistemi veya takibi yok. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. Siparişimin hemen kargolanmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 2Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

PttAVM Logo PttAVM 20 Ekim 16:44

Değerli Müşterimiz, İlgi ve hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederiz. Her türlü soru ve sorununuzda yanınızda olduğumuzu bildirmekten memnuniyet duyarız. Destek talepleriniz için https://www.pttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla PttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo PttAVM 02 Eylül 10:08

Değerli Müşterimiz, Sistemde kayıtlı olan iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşamadık, Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla epttavm.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo PttAVM 02 Eylül 08:10

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.epttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hüseyin 20 Ekim 16:56  

    Telefonla ulaşıldı. Paranız iade edildi dendi. Çözümleri bu imiş. Çözüm sadece para iade etmek mi acaba.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler