Epttavm Ürün İptal Ediliyor ,Kargoya Verilmiyor

Sinem Sinem26 Ağustos 08:49

Bu sayfa üzerinden şampuan sipariş verdim, maalesef ki tek bu sayfada buldum, aradığım şampuanı. İlk başta siparişimi iptal ettiler. Ürün de stokta varken. 2-3 gün önce şansımı tekrar denedim stok var ama kargoya bir türlü verilmiyor. Günlerdir hazırlık aşamasında yazıyor. Rezalet ötesi bir satış sayfasınız gerçekten!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

PttAVM Logo PttAVM 02 Ekim 13:20

Değerli Müşterimiz, İlgi ve hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederiz. Her türlü soru ve sorununuzda yanınızda olduğumuzu bildirmekten memnuniyet duyarız. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo PttAVM 26 Ağustos 11:14

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla epttavm.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo PttAVM 26 Ağustos 09:00

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.epttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler