ePttAVM Termin Süresinde Siparişim Kargolanmadı

Nazlı Nazlı26 Temmuz 14:08

16.07.2020 tarihinde epttavm.com adresinden almış olduğum araç lastiği ürününü 3 ile 5 günü içerisinde kargolanacaktır bilgisine rağmen bugün 26.07.2020 hala kargoya verilmedi. Termin süresininde temin edilememiştir ve sipariş takibine baktığımda durumu gönderildi olarak görünüyor, kargo takip numarası atanmış durumda. Ama aslında ürünüm hala hazırlık aşamasında. Yanlış bilgiden dolayı müşteri temsilcisiyle görüştüğümde ise siz yanlış anlamışsınız cevabını aldım.

En fazla 5 iş günü içerisinde kargoya verilir diye güvenerek aldığım ürünün termini gecikti ve yanlış bilgilendirmeden dolayı sipariş takibi de yapamıyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

PttAVM Logo PttAVM 14 Eylül 14:41

Değerli Müşterimiz, İlgi ve hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederiz. Her türlü soru ve sorununuzda yanınızda olduğumuzu bildirmekten memnuniyet duyarız. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo PttAVM 27 Temmuz 08:45

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.epttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler