sta-1-hoverYetersiz Çözüm

ePttAVM Sipariş Ettiğim Ürün Gönderilmiyor.

Serkan Serkan25 Ağustos 04:28

PTT-A1M0J5P1I-180820 kodlu 553,85 tutarındaki siparişimi 18.08.2020 saat 13:27 de verdim. 25.08.2020 oldu halen hazırlık aşamasında gözüküyor. Ve eptt müşteri hizmetlerine birkaç defa yazdığım halde geri dönüş yok. Çin'den 12 günde siparişim geldi. Burda 1 haftadır hazırlanan bir ürün var. Bu nasıl bir umursamazlık anlamadım. Buradan sonuç alamazsam Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

PttAVM Logo PttAVM 02 Ekim 13:58

Değerli Müşterimiz, İlgi ve hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederiz. Her türlü soru ve sorununuzda yanınızda olduğumuzu bildirmekten memnuniyet duyarız. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

profile-icon Serkan 01 Eylül 08:52

2-4 gün arası yansıması gereken iade 6 iş günü geçti iade edilmedi. Epttavm %100 sıkıntılı alışveriş. Ama her şeyi sıkıntılı.

PttAVM Logo PttAVM 27 Ağustos 11:57

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla epttavm.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

profile-icon Serkan 25 Ağustos 16:35

Siparişimin ücretini tahsil edilip 1 hafta beklettikten sonra iptal eden ve bunu daha önce de tekrarlamış olan Epttavm ye güvenmiyorum. Aynı uygulamayı 1 kez daha maruz kaldım. Yasal bir yaptırım veya hakkım varsa bunun takipçisi olacağım. Ayrıca mobil uygulamalarının berbat olduğunu ve müşteri hizmetlerinin de çözüm sunmak için yeterli olmadığını tecrübelerime dayanarak rahatlıkla söyleyebilirim. Başınızın ağrımasını sinirlerinizin bozulmasını istiyorsanız. Epttavm yi tercih edin. Şikayet var uygulamasına sonsuz teşekkürler...

PttAVM Logo PttAVM 25 Ağustos 08:54

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.epttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler