sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Epttavm Müşteriyle Muhatap Olmayan Tek Site

Ebru Ebru14 Temmuz 13:09

PTT-848UMJJ3R-070720 numaralı siparişim 3-5 günü içinde teslimat sözü verilmesine rağmen 8. Gün hala hazırlık aşamasında görünüyor. Soru soruyorum muhatap yok. Sosyal medyadan yazıyorum sizi arayacağız diyorlar ama yalan dolan. Hayatımda gördüğüm en kötü online alışveriş sitesi. Bir anlamı kalmadı aldığım şeyi hediye almıştım doğum günü geçti. İptal etmek istiyorum yine muhatap yok.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ebru 14 Temmuz 19:49

Günlerce iletişim kanallarınıza ulaşamadım. Taahhüt ettiğiniz teslimat tarihinden çok sonra ürünü teslim edebileceğinizi bildirmiş olmanız sorunumu çözdüğünüz anlamına gelmiyor. Asıl büyük sorun ulaşılmaz olmanız. Müşteri memnuniyeti gözetmiyorsunuz. Size çarşamba gününden beri ulaşmaya çalışıyordum. Buraya yazınca aradınız. Ya da ürün kargoya telsim edildikten sonra aradınız. Neye çözüm buldunuz bilmiyorum ama ben çözüm göremedim. Eşimin doğum günü hediyesiydi. Sayenizde yalan oldu.

PttAVM Logo PttAVM 14 Temmuz 14:05

Değerli Müşterimiz, Telefon Görüşmemize İstinaden; Konu hakkında tarafınıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

profile-icon Ebru 14 Temmuz 13:46

Üstelik siparişi verdiğim günden beri her gün tüm iletişim kanallarından aciliyet notu yazıyorum. Bütün taleplerim bütün şikayetlerim cevapsız. WhatsApp kesinlikle cevapsız. Müşteri hizmetleri numarasına asla ulaşılamıyor. Bir daha asla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler