Toplam çözüm sayısı
..
PttAVM ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tuğba'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Epttavm Lima Shopping Adlı  Firma Yanılttı!

308görüntüleme
Tuğba
Tuğba 16 Aralık 2020 00:27
ÇözüldüÇözüldü
Tuğba'nın Teşekkür Mesajı
“Epttavm müşteri hizmetlerinden doğrusu hiç de beklemediğim şekilde hızlı ve olumlu bir dönüş aldım. Ücretim iade edildiğinde süreç tamamlanmış olacak. Anlayış ve destekleri için teşekkür ediyorum.”

3 Aralık'ta PTT-0ERQV6C20-031220 koduyla Millcat Bebek Pudrası 10'ar litre'den 4 paket kedi kumu sipariş ettim. İnşat çakılı parçaları geldi! Lima Shopping adlı sözde  yanıltan  firmanın sahibi olarak görünen k** p***'ı ayrıca Tüketici Mahkemesi'ne şikayet edeceği ama böyle  firmaları barındırdığınız için EPTT'yi de şikayet edeceğim!  

İnsanların haysiyetiyle oynamaya, saf  yerine koymaya hiç kimsenin hakkı yok! Kumların derhal iade alınması ve yanıltan satıcınızdan hesap sorulmasını talep ediyorum! Ayrıca iade et linkiniz madem çalışmayacak neden var?!? Epttavm bitmiştir!   

PttAVM Logo
PttAVM16 Aralık 2020 08:34

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.pttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla PttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo
PttAVM16 Aralık 2020 10:50

Değerli Müşterimiz, Telefon Görüşmemize İstinaden; Konu hakkında tarafınıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Destek talepleriniz için https://www.pttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla PttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

Tuğba
Tuğba16 Aralık 2020 19:14

Epttavm müşteri hizmetlerinden doğrusu hiç de beklemediğim şekilde hızlı ve olumlu bir dönüş aldım. Ücretim iade edildiğinde süreç tamamlanmış olacak. Anlayış ve destekleri için teşekkür ediyorum.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Emine
Emine22 Ocak 01:47
 

Aynı sorunu bende yaşadım resmen kum yerine çakıl taşı parçaları geldi hastalandım bu kum yüzünden koku halisilasyonu oldum neler çekiyorum hala bende şikayetçi olacağım hem firmadan hem de araştırmadan bu firmaları bize sunan Epttavm den ne arayan var ne ilgilenen şikayet et butonu da çalışmıyor

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler