Epttavm Günlerce Bekletip Siparişimi İptal Ettiler

Simay Simay16 Eylül 16:07

E ePttAVM den online olarak 4 Eylül 2020 tarihinde bir ütü masası siparişi verdim. İnternet sitesinden sipariş detaylarına baktığımda günlerce hazırlık aşamasında yazıyordu. Bu süreçte ürünümün ne zaman kargoya verileceği ile ilgili sürekli olarak mağazaya soru sordum fakat mağaza hiçbir şekilde dönüş yapmadı. En sonunda e PTT müşteri hiz. Arayıp ürünümün akıbetini sordum ve bizi size dönüş yapacağız dediler. Sonrasında 15 Eylül 2020 tarihinde PTT bana siparişin iptal edildiği ile ilgili mail gönderdi. Bu nasıl bir sorumsuzluk, günlerce bekletip siparişimi iptal ediyorsunuz. Hadi 2-3 gün içinde iptal etseniz neyse diyeceğim. Bir daha sizden hiçbir şekilde sipariş vermeyi düşünmüyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

PttAVM Logo PttAVM 21 Eylül 11:12

Değerli Müşterimiz, Telefon Görüşmemize İstinaden; Konu hakkında tarafınıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo PttAVM 16 Eylül 16:07

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.epttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler