ePttAVM Bir Hafta Süren Hazırlık Aşaması Gelmeyen Ürünüm

Gökçe Gökçe08 Temmuz 12:57

Yaklaşık bir afta önce Epttavm kozmed shop. Satıcısından alışveriş yaptım. Ürün hala hazırlık aşamasında. Ve muhatap olacağım satıcı firma dahi yok nasıl anlamadım arıyorum müşteri hizmetlerini 10 15 dakika bekleyeceğim ki bağlasın. Ürün elime gelmediği gibi hala hazırlık aşamasından yazıyor. İnanın pişman oldum yaptığım alışverişe bir daha asla Epttavm den asla ve asla alışveriş yapmam madem ki ürün gelmeyecek iptal edin diyorum ürün onaylanmış yok efendim kargo çıktı diye söyleyip iptal etmiyorlar. Çok güzel kendinizi reklam yapıyorsunuz bir daha mı asla sizi tercih etmem gereği neyse yapılmasını talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

PttAVM Logo PttAVM 15 Eylül 17:18

Değerli Müşterimiz, İlgi ve hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederiz. Her türlü soru ve sorununuzda yanınızda olduğumuzu bildirmekten memnuniyet duyarız. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo PttAVM 09 Temmuz 10:21

Değerli Müşterimiz, Telefon Görüşmemize İstinaden; Konu hakkında tarafınıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo PttAVM 08 Temmuz 14:38

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Her türlü destek ve talepleriniz için [email protected] e-posta adresi üzerinden veya https://www.epttavm.com/sayfa/bize-ulasin.html linki üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler