ePttAVM 8 Gündür Ürünüm Hazırlık Aşamasında Yazıyor!

Go Go Go Go17 Temmuz 11:39

İlk defa PTT'den alışveriş yaptım tam bir rezillik. WhatsApp'dan yazarım cevap vermezler. Ararım telefon açmazlar. Mail atarım otomatik mesajla cevap verirler. 8 gündür ürünüm hazırlık aşamasında yazıyor kargoya verilmedi. İlgili firmaya mesaj atıyorum cevap yok. Parayı iade edin o zaman diyorum otomatik mail ile cevap geliyor. Tam bir rezillik.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Go Go 17 Temmuz 14:29

Bana cevap yazmışlar kargoya verilen ürünü iptali olmaz diye. Sorunda bu ürün kargoya verilmiyor...

profile-icon Go Go 17 Temmuz 12:15

Yine Epttavm insanları aptal yerine koyuyor buradan, otomatik mesajla cevap verip. Kardeşim defalarca telefon ile aradım açmadılar defalarca iletisim bölümünden yazdım otomatik mesaj attılar sorun çözüldü mü hayır. Bir is yaptınız Epttavm açtınız onu da elinize yüzünüze bulaştırdınız

PttAVM Logo PttAVM 17 Temmuz 12:08

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.epttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler