ePttAVM 12 Gündür Çocuk Bezi Hazırlıyorlar Kargoya Veremediler.

Mehmet Mehmet11 Eylül 08:50

31/08/2020 tarihinde PTT-kllp1992b-310820 takip numarası ile çocuk bezi sipariş ettim. Bugün 11/09/2020 hala ürün hazırlık aşamasında yazıyor. İletişim bölümünde WhatsApp yazışma hattı var ama! Mesajlara bakan yok. Müşteri hizmetlerini arayınca yardımcı olamıyor. d*****@epttavm.com a mail atın diyor mail atıyorum dönüş olmuyor. Sistemler de hata olabilir müşteri hizmetleri departmanı teknik olanaksızlıktan veya ilgisizlikten yardımcı olmuyor. Müşteri hizmetleri çağın 3-4 sene gerisinde. Bir daha 10 TL daha fazla öderim ama sizinle muhatap olmam. Ürünü yollayamıyorsunuz madem paramı iade edin.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
    Ali

Cevaplar

PttAVM Logo PttAVM 11 Eylül 11:32

Değerli Müşterimiz, Telefon Görüşmemize İstinaden; Konu hakkında tarafınıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo PttAVM 11 Eylül 09:01

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Destek talepleriniz için https://www.epttavm.com/ web sayfamızdaki ve mobil uygulamalarımızdaki "İletişim" bölümünde bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler