sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Epttavm 10gün Süren Hazırlık Aşaması, Gelmeyen Ve İptal Edilen Sipariş

Emre Emre09 Temmuz 14:44

30/06/2020 tarihinde Epttavm 30/06/2020 tarihinde Epttavm Bizim Mağaza satıcısından Vestel Marka Derin Dondurucu siparişi verdim. EFT ile hesaplarına nakit olarak ödeme yaptım ancak aradan geçen 10 günlük süre zarfı içerisinde sürekli olarak hazırlık aşamasında bahanesiyle beklettiler. Müşteri hizmetlerine mail attım hazırlık aşamasında cevabını verdiler. Dün çağrı merkezini aradım ve en az 10-15 dakika bekledikten sonra müşteri temsilcisiyle görüşmem sonucu ürünün bir an önce gönderilmesini, ücret iadesini kabul etmediğimi söylememe rağmen bugün "siparişiniz iptal edilmiştir ücret iadesi için IBAN numaranızı gönderiniz" şeklinde mail gelmiştir. 10 gün önce verdiğim ürünün fiyatı bugün itibariyle birçok alışveriş sitesinde 100-200 TL civarında artmıştır. Gönderemeyecekleri ürünü pazarlamaları, ödemesini aldıkları ürünü 10 gün sonra iptal etmeleri kabul edilebilir bir durum değildir. Mağdur eden Epttavm den daha da alışveriş yapmam... Her müşterinin 1000 TL sini 10 gün bekletip, kullanıp 10-15 gün sonra geri iade ederek müşterilerin paralarından da para kazanmaları olasılığı da insanın aklına gelmiyor değil. "Yaşanmış olan aksaklıktan ötürü özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz." denilerek mağduriyetimiz giderilmeyecektir... 09/07/2020 tarihinde siparişimi iptal etmelerine rağmen, iptal edilen Vestel Marka Derin Dondurucu ürün satışına hala devam etmeleri ise ayrı bir saygısızlıktır. Konu hakkında gerekli makamlara ayrıca başvuruda bulunacağım.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

PttAVM Logo PttAVM 10 Temmuz 09:58

Değerli Müşterimiz, Sistemde kayıtlı olan iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşamadık, Konu hakkında sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla epttavm.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

PttAVM Logo PttAVM 09 Temmuz 15:07

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Her türlü destek ve talepleriniz için [email protected] e-posta adresi üzerinden veya https://www.epttavm.com/sayfa/bize-ulasin.html linki üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ePttAVM.com PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mehtap 06 Ağustos 11:09  

  Paranız hemen iade edildi mi

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Emre 06 Ağustos 14:56  

  Evet kısa süre içerisinde ücret iade edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler