18 Mart 2016

PTT Yurtdışı Kargo Gönderimi...

Valizimi önceden gideceğim yere gönderdim ve bana 10-14 gün içinde gideceği söylenerek ücretini aldılar, fakat 1 ayı geçti ve hala valizden haber yok. Müşteri temsilcisi gideceği ülke kayıt yapmamıştır diyerek sıyrılma çabasına girdi, fakat valiz bulunduğum ülkeye giriş yapmamış. Bizden çıktı artık nereye gittiyse gitti diyorlar resmen ve insanları çok zor durumda bırakıyorlar. Her şeyim o valizdeydi ve valiz ortada yok.

Gökçe 495 Okunma

Cevaplar

  • Gökçe27 Mart 2016

    Öncelikle ülkemiz çıkışlı yurtdışı girişli olucaktı yanlış bakmışsınız ya da yazmışsınız. En yakın PTT şubesini güney kore de nasıl bulabilirim?

  • PTT Kargo Temsilcisi18 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, İlgi başvurunuz incelenmiştir. Yakınmanıza sebebiyet vermiş olan söz konusu yurtdışı çıkış ve Ülkemiz varışlı gönderinizin kabul, sevk, dağıtım ve teslim aşamalarındaki akıbeti hakkında gerekli araştırmaların yapılması ile araştırma sonucundan tarafınıza detaylı bilgi verilmesi için herhangi bir PTT Merkezine başvurmak suretiyle; tarafınızca reklamasyon formu doldurulması gerekmektedir. Bilginizi rica eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön