31 Ekim 2016

Ptt Yurt Dışından Gelen Kargo Başka Bir Adrese Teslim Edildi!

Yurt dışından aldığım kargom adıma adresime hatta telefon numara bilgilerim olmasına rağmen ve kargolarımın takipli kargo olmasına rağmen benim adresime (İstanbul'a) değil de Bursa'ya başka birinin adresine gönderilmiştir. Ürünlerimin maddi değeri yaklaşık 500 dolar civarındadır. Çekim ekipman olarak aldığım epey değerli mikro lensleriminde içinde bulunduğu kargo 10 gündür başka bir adreste ve bana hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamaktadır.

Üstelik PTT müşteri hizmetlerini aradığımda kargomu teslim alan kişi ve adres bilgileri de sisteme girilmemiş diyor. PTT gibi bir devlet kuruluşu nasıl olur da böyle bir saçmalığa göz yumabilir? Derhal kargomun en acil ve eksiksiz bir şekilde adıma ve adresime teslim edilmesini istiyorum aksi takdirde haklarımı biliyorum ve suçlu kimse bulup cezasını çektireceğim!

Murat 612 Okunma

Cevaplar

  • PTT Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz incelenmek ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmak üzere; Çağrı Merkezimiz aracılığıyla yapmış olduğunuz başvuru da dikkate alınmak suretiyle ilgili birimimize şikayetiniz 2016-123619 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize geri bildirimde bulunulacaktır. Başvurunuzu takip edebilmeniz için e-posta adresinize gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön