PTT Yıl 2016 Oldu Ama Hizmet Aynı...

Tayfun S. |

09.08.2016 tarihinde sabah 08:00'de Bahçelievler dağıtım merkezine gelen kargo eve teslim edilmedi. Sitelerine giriş yapıp bakarsanız ankara-İstanbul arası 1 günde teslimat yazmaktadır ama pazartesi Ankara'dan çıkan kargo hala tarafıma iletilmiş değildir. Daha kuryeye teslim edecekler kurye canı isterse tarafıma getirir 10 güne. Ehliyetim bana lazım tarafıma verilen kağıt geçici belge yırtıldı. Bu kargoyu getirmeyeceksiniz anlaşılan ben nasıl nereden gidip alabilirim?

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun S.
  10 Ağustos
  13:14

  Bırakın bu işleri şimdi 13:00 itibari ile kontrol ettim dağıtıcıya verilmiş sonra diğer adrese sevk edildi yazmışsınız bu kadar mı zor adrese getirmek madem diğer adrese sevk edilecekti dün etseydiniz Allah sizi bildiği gibi yapsın. Bana adres ve iletişim telefonu verin nereden gidip alabilirim.

 • 10 Ağustos
  10:53

  Değerli Müşterimiz,

  Başvurunuz daha detaylı incelenmek üzere ilgili birime 2016-89236 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize geri bildirimde bulunulacaktır. E-posta adresinize başvurunuzu takip edebilmeniz için gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir.

  Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 - info@ptt.gov.tr