25 Şubat 2016

PTT Yanlış Adrese Teslimat Yapıldı.

Sarıyer İstanbul şubesinden tarafıma geçen hafta gönderilen kp0178****takip no.lu kargo hala ''E5 karayolu üzeri PTT hastane şubesi içerenköy mah. İETT durağı'' gönderici tarafından verilen bu adrese ulaşmamış olup içerenköy Ataşehir şubede beklemektedir. Kargoyu O şubeden teslim alabilecek olsam zaten bu adresi vermezdim! Ayrıca içerenköy şube ve Sarıyer şube telefonlarına bakmadıklarından iletişim kuramıyorum. Kargonun ivedilikle doğru adres yani belirtilen adrese ulaşmasını talep ediyorum.
Müşteri temsilcinizi aradığımda gönderen kişinin şubeye gidip talimat vermesi gerektiğini iletti de anlamadığımız gönderici doğru adresi belirtmiş ancak kurye doğru yere teslim etmemiştir. Şu anda bekleyen içerenköy şubeye gitmek için 15 TL taksi parası verip ayrıca kargo ücreti verdikten sonra adres vermemizin ne önemi olur?

Dilara 270 Okunma

Cevaplar

  • Dilara'nın Teşekkür Mesajı21 Nisan 2016

    Bir devlet müssesinin özel sektör müessesinden beklenecek ilgiyi tarafıma göstermesinden ve çözüm sürecindeki hızlı, etkili ve kibar iletişiminden dolayı firma çalışanlarına teşekkürlerimi sunar, iyi çalışmalar dilerim... .

  • PTT Kargo Temsilcisi29 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz incelenmiş ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmıştır. Yapılan araştırma ve tarafınız ile yapılan görüşmeler neticesinde, bahse konu gönderinin üzerinde yazılı olan PTT işyerimize sevki sağlanmış olup, alıcı tarafından teslim alınmak üzere ilgili PTT işyerimizde bekletilmektedir. Bu itibarla, konu hakkında göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür eder, bilgilerinizi rica eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön