PTT Ürün Apartmanın Önüne Bırakılmış!

Uğur K. |

Çin'den gelen siparişlerimden biri apartman girişinde bulunan sepete konulmuş, zil çalışmıyor neyse sorun bu değil. 2 kat yukarı çıkıp kapının çalınması gerekmez mi?
Şans eseri dışarıya çıkarken gördüm ürünümü ve tanımadığım bir adam açmış bunlar ne diye bakıyordu dedim onlar benim. Akçay caddesine bakan bir abi var o eve getiriyor muhtemelen başka biri ile yolladılar. Fatura neyse ama gelen paket oraya bırakılır mı
daha dikkatli olunmasını gerek!

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur K.
  07 Eylül
  14:17

  Oh ne güzel ya alıp gitsinler haberim olmasın o zaman, zaten olacağı oymuş başkasının elinden aldım. Sizden de bir şey olmaz.

 • 07 Eylül
  09:37

  Değerli Müşterimiz,

  Yurt dışından postaya verilerek varış adresi Türkiye olan gönderilerden yalnızca Dünya Posta Birliği (UPU) mevzuatına uygun barkod numarasına sahip kayıtlı gönderilerin takibi yapılabilmekte olup, imza mukabilinde alıcılarına teslimi sağlanmaktadır.

  Barkod numarası bulunmayan veya UPU mevzuatına haiz barkodlandırma işlemi yapılmayan (bahse konu gönderileriniz gibi) gönderiler hakkında ise takip işlemi yapılamamakta, teslimlerinde imza koşulu aranmamakta ve ilgili mevzuat çerçevesinde posta kutusuna bırakılmaktadır.

  Yurt dışından postaya verilerek varış adresi Türkiye olan gönderilerde; göndericiden kayıtlı-taahhütlü posta ('R' ile başlayan 13 haneli barkod numarası) ile göndermesini talep etmeniz durumunda; takip işlemi yapılabilecek ve imza karşılığında elden teslimi gerçekleştirilecektir.

  Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 – info@ptt.gov.tr