14 Mart 2016

PTT Telgrafım İstenilen Zamanda Ulaştırılmadı!

İnternetten e-telgraf hizmeti almaktayım. Bizzat alıcısına teslim ve özel tarih ve saat hizmetine ekstra para ödememe rağmen telgrafım istediğim tarihten 2 gün sonra tanımadığım bir adama teslim edilmiştir. Önemli bir günde arkadaşımın yanında olamamanın üzüntüsünü yaşamaktayken bu durum üzüntümü 2 katına çıkarmıştır.

Bundan ötürü PTT'nin müşteri temsilcisini aradığımda olayda haklı olduğumu ve en yakın PTT'ye başvuru yapmam söyledi. Konuyla ilgili araştırma yapılması gerektiğini iletti. Yeşilpınar PTT şubesine gittim. Görevli hanıma söyledim durumu, müdürümüz yok idarecimiz yok biz bu işlere bakmıyoruz merkeze gitmeniz gerekmekte diye benim Alibeyköy PTT'ye gitmem gerektiğini söyledi. Benim işim gücüm var. PTT PTT dolaşamam.

Buradan yetkili kişilerden iki isteğim olacak İşini düzgün yapmayan kişilerin araştırılmasını Ödediğim telgraf ücretinin tamamını da kartıma yüklenmesini talep ediyorum.

Fatih 163 Okunma

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı17 Mart 2016

    PTT Halkla ilişkiler birimi şikayetimi dikkate almıştır. Taleplerimin hepsini haklı bularak özürlerini beyan edip isteklerimi yerine getirmiştir. Kendilerine geri dönüşleri ve ilgileri için teşekkür ederim.

  • PTT Bank Temsilcisi14 Mart 2016

    Değerli müşterimiz, Başvurunuz daha detaylı incelenmek üzere ilgili birime 2016-28997 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize gerekli bildirimde bulunulacaktır. E-posta adresinize başvurunuzu takip edebilmeniz için gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön