PTT Şahsıma Gönderilen Kargo Teslim Edilmedi.

Mehmet Emin Ç. |

Kp0179169**** takip no.lu kargom 22/03/2016 8:33 tarihinde Trabzon'da dağıtıcıya verilmiş olup yıllardır kullandığım yemek siparişlerim dahi dahil olmak üzere her türlü kargonun ve siparişin teslimi için sorun yaşamadığım faturalarımın teslim adresi de olan Trabzon'un işlek bir mevkisinde bulunan üniversite mahallesindeki adresimi adres yetersizliği gerekçesi ile tarafıma bilgi verilmeden ya da tarafımca kargonun alınması beklenilmeden 22/03/2016 16:08 tarihinde geri kargolanıp iadesi yapılmıştır.

Bu hususta bilgi almak için aradığım müşteri hizmetlerinizde başka hiçbir isim yokmuş gibi kargomu neden takip etmediğim hususunda beni suçlamıştır. Anlaşılan o ki kargonun teslim alımı için tanıdığınız mühlet 7:35 dk gibi ilginç bir süreymiş. Bu hususta tarafımı bilgilendirmenizi rica ederim.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  15:54

  Değerli müşterimiz,

  Başvurunuz daha detaylı incelenmek üzere ilgili birime 2016-33165 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize gerekli bildirimde bulunulacaktır. E-posta adresinize başvurunuzu takip edebilmeniz için gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir.

  Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 - info@ptt.gov.tr