24 Ekim 2016

PTT Personeli İşini Yapmıyor!

PTT'nin bu yaptıklarına artık tahammül edemiyorum. Kendi işlemimi geçtim. 60- 70 yaşındaki teyzelerin ağlayarak içeriden dışarı çıkmasını görmek beni çok üzüyor. Memurluğu garantilemiş çalışanın büyüklerini azarlamasına ne demeli! Ruhsat postası için 45 dk bekledim. 23 gün postayı beklediğimi saymıyorum. Eşimin almasına bile izin verilmemiş. Dükkanımı kapatıp 30 km yol gidip, 45 dk maaş kuyruğunda posta beklemek nedir?

Belkide özelleşmesi gerekiyor artık. Memurlar aldıkları maaşların hakkını vermeli. Kimseyi zorla memur yapmıyorlar değil mi? Halk ve millet için varsınız bunu unutmamalılar. Biraz insanlara yardımcı olun bir şey kaybetmezsiniz. Koça postanede 5 kişi var, 1 kişi işlem yapıyor gerisi para vs. Sayıyor veya ortalıkta geziniyor anca. 7.75 TL'de para veriyoruz üstüne rezillik çekiyoruz. Bir daha önünüzden geçmeyeceğim.

Ramazan 327 Okunma

Cevaplar

  • PTT Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Söz konusu yakınmanıza sebebiyet veren durum hakkında gereken hassasiyetin gösterilmesi için ilgili birimimize 2016-120705 mesaj numarasıyla bildirimde bulunulmuştur. Tarafınıza ilgili birimimizce geri bildirimde bulunulacaktır. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön