01 Temmuz 2016

PTT Personel Davranışları...

PTT çalışan egolu çalışanlar ve müdür yüzünden her gün kaç insan mağdur oluyor. O insanlardan biride benim, aktif bankla anlaşma yapılmış kredi çekmek için üç gündür sabahın kaçında sıra alıyorum. Fakat hep öğleden sonraya anca geldi sıra. Bu arada PTT'den maaş alan ve PTT kargoyla çalışan bir insan olarak şunu söyleyebilirim.

Her gün bir şeyler bozuk, orada ve kaç gündür o insanlar yüzünden kredi başvurusu yapamadım. Müdür ve çalışanlar insanlara bağırıp, hakaret ediyorlar ve hiçbir sorunu çözemiyorlar. Bende bunları her gün görüyorum. PTT'nin iki alt katında butiğim var çünkü lütfen kaçıncı şikayetim bu artık! Yardımcı olun!

Erkan 164 Okunma

Cevaplar

  • PTT Bank Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz incelenmiş ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmıştır. Yapılan araştırma neticesinde, ilgili birimimiz ile irtibat kurularak söz konusu yakınmanıza sebebiyet veren durum hakkında gereken hassasiyetin gösterilmesi için bildirimde bulunulmuştur. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön