PTT Personel Davranışları!

İlknur T. |

Şikayetimin kayda alınmasını ve konu ile ilgili yaptırımınızın olması arz/rica ederim. İsminin Ü*** olduğunu söyleyen personelin ilgisiz tavırlarından büyük ölçüde rahatsız olduğumu belirtmek isterim. 2 gündür gidip geliyorum sorunuma çözüm bulmadıkları gibi, ilgisiz tavırları insanı çileden çıkaran şekilde. Ayrıca orada yetkili olduğunu öğrendiğim bayan da alaycı tavırlarla kış kış gülerek seviyesini belli ediyor. Bu derece saygı ve kültürden yoksun insanları nasıl bu kurumda çalıştırıyorsunuz anlamış değilim. Şikayetimi dikkate almanızı ve geri dönüşünüzü önemle rica ederim. 15 senedir minaroba da yaşıyorum, böyle bir durumu hiçbir kurumda karşılaşmadım. İyi günler dilerim!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  16:09

  Değerli müşterimiz,

  Başvurunuz daha detaylı incelenmek üzere ilgili birime 2016-23075 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize gerekli bildirimde bulunulacaktır. E-posta adresinize başvurunuzu takip edebilmeniz için gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir.

  Bu itibarla konu hakkında göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür eder, bilgilerinizi rica eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 - info@ptt.gov.tr