22 Ağustos 2016

PTT Kayıp Kargo!

AliExpress sitesinden sipariş ettiğim ürünler postanede kaybolduğu söyleniyor. Kargo dağıtıcı ş*** g*** tarafından arandım ve bana ilettiğini aynen yazıyorum; kargolarınız benim dağıtım gözündeyken 13.08.2016 tarihinde aynı iş yerinde çalışan biri tarafından benim dağıtım gözümden alınıp Üç ocak Mah. Dağıtım gözüne konulmuş ve daha sonrasında kaybolmuştur. Ve daha sonra posta dağıtıcı ş** g** kamera kayıtlarını izleyip alan kişinin o*** t*** olduğunu bana iletti ve kendisininde gerekli olması durumunda şahitlik yapabileceğini söyledi.

Şu an benim 1 aydır adresime gelmeyen ve mersine kadar ulaşmış olan kargolar bulunmakta ve posta dağıtıcısı ş*** g*** her teslimatında haberdar ediyor ve bırakıp gitme gibi bir durum söz konusu değil. Bu olayların incelenmesi ve kargolarımın en kısa zamanda tarafıma ulaştırılmasını istiyorum!

Adil 842 Okunma

Cevaplar

  • PTT Kargo Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz incelenmek ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmak üzere; www.ptt.gov.tr internet adresimizde ki 'Bize Ulaşın' sayfası (info kanalımız) ile yapmış olduğunuz başvuru da dikkate alınmak suretiyle ilgili birimimize şikayetiniz 2016-93743 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize geri bildirimde bulunulacaktır. Başvurunuzu takip edebilmeniz için e-posta adresinize gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön