PTT Kargoyu Ne Hakla İade Edersin Sen!

Omer O. |

RS5 899**** nolu kargomu adres yetersiz diye niye yolluyorsunuz? Aynı adrese 10'larca kez kargo söyledim hepsi sorunsuz geldi nasıl adres yetersiz diye geri yolluyorsunuz. Çin'den buraya sorunsuz geliyor. Benim vatandaşım kargoyu teslim etmiyor. Bizim vergilerimizden maaş alıyorsunuz verdiğiniz hizmet bu mu sizin keşke yurt dışı firmaları TR yede şube açsa da size vermesek kargomuzu. Ben 20 gün kargo bekleyim adres yetersiz diye bahane edip geri yolla daha mı kolay böyle yapmak? Hayatımda gördüğüm en ilgisiz kargo şirketi. Üzerinize zimmetlenmiş bir eşyayı etmeyin teslim siz geri yollayın o daha kolay!

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Omer O.
  29 Ağustos
  09:49

  Dalgamu geciyoraunuz isim soyisim doğru her şey doğru sirf ugrasmamak için vatandasiniza yapioraunuz bunu turkiyenin yuz karasi.

 • 29 Ağustos
  09:13

  Değerli Müşterimiz,

  Yurt dışından postaya verilerek varış adresi Türkiye olan bahse konu gönderi takip numaralı (barkod no.) gönderi üzerinde, "alıcı adı-soyadı bilgilerinin açıkça belirtilmemesi" sebebiyle teslim imkanı oluşmadığından göndericisine iade işlemi gerçekleştirilmiştir.

  Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 – info@ptt.gov.tr