14 Haziran 2016

PTT Kargo'nun Firmaya 2 Aydır Ulaşamaması..

18.04.2016 tarihinde parasını ödeyip göndermiş olduğum kargonun Kırklareli şubesinden çıkıp Kıbrıs'sa gidecek olan kargo Lüleburgaz şubesinde bekletilip daha sonra kargoyu 11.06.2016 tarihinde iade şeklinde burada bulunan arkadaşlara bırakmışlar .

Kırklareli şubeyi arıyorum biz bilmeyiz diyorlar, çağrı merkezini arıyorum onlarda diyorlar'ki gönderdiğin şube bilir aralarında top gibi oynuyorum yetkililerin bu konuda biran önce mağduriyetimi gidermelerini bekliyorum.

İnsanlara bilgi ve gereken özeni göstermeyen firmayı sosyal medyada devamlı ifşa etmeye devam edeceğim.

Ali 221 Okunma

Cevaplar

  • PTT Kargo Temsilcisi14 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, PTT İşyerlerimizden kabulü sağlanarak yurt dışı adrese sevki sağlanan kayıtlı gönderilerin takibi yurt dışına sevk edildiği ana kadar Şirketimiz gönderi takip ekranından yapılabilmekte olup, gönderi varış ülkesi sınırlarına girdikten sonra, bu ülke posta idarelerinin sorumluluğuna girmekte ve sisteme bilgi girişi yapmaları halinde web sitelerinden takip edilebilmektedir. 18/04/2016 tarihinde PTT işyerimizden kabulü sağlanarak 20/04/2016 tarihinde yurt dışı alıcı ülkeye bahse konu gönderinin sevki sağlanmıştır. Alıcı ülke posta idaresine ait gönderi takip sisteminden kontrol edildiğinde ise 21/04/2016 tarihinde ilgili ülke posta idaresince teslim alınan bahse konu gönderiniz, ertesi gün dağıtıma çıkarılmış ancak teslimat gerçekleştirilememiştir. Bekleme müddeti boyunca bekletilen gönderi, ilgili ülke posta idaresince iade işlemine tabi tutulmuştur. Bir ay geçmesine rağmen teslim edilmeyen veya akıbeti hakkında ilgili posta idaresi ile irtibat kurularak daha detaylı araştırma talep edilen gönderiler için herhangi bir PTT Merkezinden reklamasyon formu doldurarak başvuru talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön