PTT Kargomun Teslim Edilmemesi..

Esra İlhan M. |

06.06.2016 tarihinde Maitepe-Küçükyalı'dan Büyükçekmece adrese teslim olmak üzere kargo gönderdim. 07.06.2016 tarihinde öğle saatlerinden itibaren sistemde yazan "kargo işyerinde bekliyor" ibaresi üzerine teslim olmayınca sorgulama için müşteri hizmetlerini aradım. Bana verdikleri cevap alıcı adreste yoktur oldu.

Gönderdiğim kişi dün bütün gün evden çıkmadan kargoyu bekledi. İsterseniz şikayet dilekçesi, oluşturalım size dönüş olur ona göre adrese teslim edilir diye cevap verildi. Dilekçe oluşturdum ama kargo gönderdiğim kişi yaşlı ve teslim almak için kendisi gitmesi gerekiyormuş. Pişman oldum PTT Kargo ile gönderdiğime resmen sorun yaşadım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  15:33

  Değerli Müşterimiz,

  Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz incelenmek ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmak üzere;

  Çağrı Merkezimiz aracılığıyla yapmış olduğunuz başvuruda dikkate alınmak suretiyle ilgili birimimize şikayetiniz 2016-65017 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize geri bildirimde bulunulacaktır. Başvurunuzu takip edebilmeniz için e-posta adresinize gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir.

  Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 – info@ptt.gov.tr